יש בך כבר את כל המשאבים והעוצמות כדי

ליצור את המציאות הנכונה עבורך

מה אוכל לעשות עבורכם ?

ליווי/ טיפול 1:1

ליווי 1:1 למאמנים בראשית דרכם

5 מפגשים עם הילד הפנימי

מפגשי סופר-ויזיין עם מאמנים

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

היי אני אבי מורלוי

עד לפני מספר שנים הייתי במסלול הבטוח: משרת מהנדס תוכנה, תנאים טובים ושקט מההורים.
כולם סביבי היו מאושרים, חוץ ממני. זה השפיע על הזוגיות שלי, על היחסים עם הבן שלי ועל המשקל שלי. הייתי עסוק בלברוח מהמציאות ולא להתמודד איתה. 
לאחר שהחלטתי שהגיע זמן השינוי, למדתי אימון אישי, NLP (עד הדרגה הגבוהה בארץ) וגיליתי את היעוד שלי –  לסייע לאנשים להגיע ולהשיג את המטרות שלהם, לעזור להם להרגיש טוב יותר ביום יום.

היום, בפגישות שאני עורך, בקורסים ובסדנאות שלי אני מעביר את הכלים מתחום ה-NLP ומתחום המנהיגות האישית לאנשים ובעלי עסקים כדי להפוך את החיים שלהם לטובים ומוצלחים יותר.

המלצות

איגור שוסטרמן, צלם

כאשר הגעתי לאבי לא היה לי כ"כ ברור מה הכיוון שלי בחיים הרגשתי טיפה תקוע, לא ממש מרוצה מהמצב בו אני נמצא, אבי יודע איך לגשת לגוף השאלה. הוא עזר לי לענות לעצמי על השאלות הכי קשות, בלעדיו לא הייתי מצליח לענות עליהן. היום יצאתי לדרך חדשה, מסלול חדש בקריירה. לפעמים עדיף קצת מאוחר מלעולם לא, למרות שאף פעם לא באמת מאוחר לנסות ולהשתפר, תודה רבה אבי אני אסיר תודה וממליץ עליך בחום רב! בכל הזדמנות שיש לי. יש לך את הכשרון והסבלנות לתפקיד הזה בהחלט.

עינב פרי, יועצת שינה

אבי מקצועי, קשוב, יצירתי. הבחירה להיכנס לתהליך עם אבי היתה בחירה מצוינת שאני ממליצה לכל אחד ואחת!!לא יכולתי להגדיר את זה מדויק יותר - אימון אישי משנה חיים! היכולת של אבי להעביר את המסר באופן המדויק עבורי הוא כשרון אמיתי! לאורך כל התהליך גם במקומות שהיה לי קשה יותר ורציתי לוותר לעצמי, אבי עזר לי למצוא את הכוח המניע ולעשות שינוי באמת משמעותי בחיי מכל הבחינות. בעזרתו הסבלנית מצאתי את הדרך הנכונה עבורי ולמדתי ליצור את המציאות שאני מאחלת לעצמי, לאהוב את כל החלקים שבי ולצמוח מתוך הקשיים!

טל מקונן

זו הזדמנות נפלאה עבורי להביע את הערכתי ולהודות לך על תהליך השינוי המשמעותי שעברתי בזכותך. בזכות הסבלנות שלך, הרגישות, ההכלה והקבלה, איפשרת לי להביא את עצמי כפי שאני ולהתמסר לתהליך ולעבור שינוי אמיתי. כל מפגש היה שונה ומיוחד. תהליכי החקירה וההתבוננות האישית שלי היו מאתגרים, מעצימים ומחזקים. היום לאחר תקופה של עבודה פנימית, עשיתי שינויים משמעותיים בתחומים שונים בחיי האישיים, תעסוקתיים והבריאותיים. אני אקח את הכלים שקיבלתי במפגשים לעבודה יום יומית, תודה רבה!