קורס NLP בחיפה ובקריות

בקרוב ייפתח קורס NLP למעוניינים בכך בחיפה והקריות. אני מעביר את קורסNLP  פרקטישינייר בבית הספר ל NLP ומנהיגות רגישה למי שנמצאים מתאימים לכך ומחפשים ללמוד זאת. הקורס הוא חוויה מעצימה ומשמעותית עבור כל סטודנט שלומד בו ויש לו השפעה על החיים של כל אחד ואחת מהם.

שיטת הטיפול NLP הפכה זה מכבר לשם דבר בארץ כמו בעולם כולו. השיטה נחשבת לאחת היעילות והמהירות ביותר לטיפול בקשת רחבה של בעיות וצרכים של המטופלים השונים.

מהי שיטת NLP?

שיטת הטיפול NLP הגיעה כדי לתת מענה עבור כל מי שסובלים בדרך כזאת או אחרת בשל דפוסים אוטומטיים של מחשבות, התנהגויות ורגשות. יש מי שהדפוסים הללו, אשר אצל רבים הם מתקבעים בשנות הילדות, עוזרים להם בחיים ומאפשרים להשיג את המטרות שהציבו לעצמם, להגשים חלומות, לבנות מערכות יחסים וקריירה בריאות וכן הלאה.

עבור רבים אחרים הדפוסים הללו עושים בדיוק את ההיפך. הם משפיעים לשלילה על נושאים שונים בחיים כמו האשמה וביקורת עצמית, הקטנה עצמית, רגישות יתר, כעסים מוגברים, פחד מסיכונים ואפילו מצבים של פוביות, חרדות או דיכאון וכן הלאה.

במסגרת קורס NLP לומדים מיומנויות שונות וטכניקות רבות שמאפשרות לשנות את הדפוסים האוטומטיים האלו ולסגל דפוסים חדשים, יותר טובים ובריאים שמאפשרים לעשות את השינוי הנדרש.

מה לומדים בקורס NLP בחיפה והקריות?

הקורס כולל כמה תחומים ונושאים שונים שכולם יחד מאפשרים לבנות סט כלים ומיומנויות איכותי.

בקורס לומדים בין השאר על:

  • איך עובדת "מערכת ההפעלה האנושית" – איך אנחנו פועלים, מדוע אנו פועלים כך ואיך ניתן לשנות זאת.
  • איך אפשר לשלוט ברגשות, במחשבות ובהתנהגות שלנו – זיהוי דפוסים אוטומטיים וטכניקות NLP לשנות אותם.
  • איך לתקשר טוב יותר ולייצר מערכות יחסים – הבנה של האנשים סביבנו, יצירת חיבור, אמון וכימיה. גם עם מי שרק הרגע פגשנו.
  • איך להגדיר מטרות וידעים ברורים ומדידים – הצבה של מטרות בשפת המוח כדי לא רק להציב את המטרה אלא גם להגשים אותה.

הקורס נותן מענה מקיף לכל הנושאים הללו ולרבים אחרים.

למי מתאים קורס NLP בחיפה והקריות?

הקורס מתאים לכמה סוגים של אנשים בשלבים שונים של החיים ועם מטרות שונות.

הקורס מתאים בין השאר עבור:

  • עבור מי שרוצים לעבור תהליך אישי חוויתי ומשמעותי ולקבל כלים לחיים טובים יותר – כל מי שנמאס להם להסתפק במה שיש או להרגיש שהם לא ממצים את החיים כפי שתמיד חלמו. כל אלו אשר רוצים לשנות את המציאות שהם חיים בה לטובה ומאושרת יותר.
  • עבור מטפלים, מאמנים ואנשי חינוך שרוצים ללמוד על כלים חדשים וטכניקות נוספות – כאן תלמדו על שפת התת מודע, איך נוצרים דפוסים התנהגות וכיצד הם משפיעים עלינו. בקורס תקבלו סט כלים וטכניקות איך יוצרים את השינוי הנדרש ומשפרים את החיים של המטופל (התלמיד).
  • עבור מי שמחפשים קריירה חדשה ומרתקת – הקורס עוזר ברמה האישית אך גם יוצר אפשרות של עזרה לאחרים. תקבלו כלים וטכניקות מתקדמות איך תוכלו לעזור לאנשים אחרים להגשים את המטרות שלהם, לשפר את החיים ולהגשים את החלומות. כמובן שתוכלו לעסוק בכך כעבודה נוספת או מרכזית. זה כבר בידיים שלכם.

מדוע ללמוד קורס NLP בבית הספר למנהיגות רגישה?

הלימודים בקורס מתקיימים בסביבה עוטפת ונעימה שמאפשרת ללמוד בצורה יעילה יותר. הלימודים בגובה העיניים עם יחס אישי ותמיכה בכל משתתף על פי הצורך. כמו כן אחת לחודש מתקיים מפגש מקצועי מעמיק בו מנתחים מקרים "מהחיים" מהקליניקה כדי להעשיר את הידע ולצבור ניסיון פרקטי "על אמת".

האם מקבלים תעודה בסיום הקורס?

בסיום קורס NLP בחיפה והקירות תקבלו תעודת הסמכה של NLP PRACTITIONER של בית הספר ל NLP ומנהיגות רגישה. התעודה בפיקוח מוסד ABNLP היוקרתי מארצות הברית. אני מזמין אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים כדי לקבל מידע נוסף על קורס NLP בחיפה והקרית הקרוב.

להרשמה לקורס המשמעותי והחוויתי, ולפרטים נוספים, לחצו כאן, או התקשרו אליי ונבדוק התאמה לנייד: 0528856147